חיפוש

7 דברים שלא ידעתם על מספרי מיזוטני

חרבות סמוראים, משפחה ממעמד גבוה ואיכות בלתי מתפשרת! קבלו 7 דברים שלא ידעתם על מספרי מיזוטני.

1. הכל התחיל מחרבות

מספרי מיזוטני מיוצרים אך ורק ביפן, בתהליך מסורתי, בעבודת יד, מזה 80 שנה, משנת 1921. קדמו לכך מאות שנים של ייצור חרבות סמוראים יוקרתיות שנשאו גם הן את השם מיזוטני.

2. משפחת מיזוטני

השם מיזוטני, שאוב משמה של המשפחה, בת למעמד הגבוה ביפן, משפחת מיזוטני, שמעבירה מזה דורות את הידע והטכניקה של ייצור מספרי מיזוטני.3. איכות בלתי מתפשרת

מספרי מיזוטני מיוצרים מקובלט ,שמצטיין בעמידות מצוינת כנגד שריטות וחלודה ואינו נפגע כתוצאה מחשיפה לטמפרטורות גבוהות , ואנדיום אשר מסייעת בשמירה על צורתו של המוצר ומגינה עליו מפני שחיקה ולזאת לאורך שנים רבות ומוליבידיום , המשפר את חוזקו ויציבותו של המוצר.

4. לא רק ביפן

מספרי מיזוטני המיוצרים ביפן מיוצאות לעשרות מדינות בכל רחבי העולם. המדינות מחולקות לאיזורים שונים: מדינות אירופה לרבות גרמניה, צרפת, איטליה ספרד, בריטניה, רוסיה והמדינות הסובבות אותה, מדינות דרום אפריקה, ישראל והמזרח התיכון, אוסטרליה וניו-זילנד, ארצות-הברית, ברזיל ומדינות דרום אמריקה ואחרות.בגרמניה למשל, יבואן מספרי מיזוטני הוא הגדול ביותר בתחום המספריים המקצועיות למעצבי שיער ואוחז בלמעלה מחמישים אחוז מהשוק: מעצבי השיער הגרמנים הידועים בדייקנותם ובהערכתם לאיכות, נחשבים לאחד מקהל הצרכנים הנאמן של מספרי מיזוטני, כמו-גם מעצבי השיער הבריטים והאוסטרלים.